شرکت حس ناب زندگی به شماره ثبت ۴۰۶۵۰۶۸ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۵۷۸۰۲۲ در سال ۱۳۹۰ با هدف آموزش و اشتغال  نیرو های جوان و مستعد و معرفی پتانسیل ها و فرصتهای جدید  به عرصه کارو تجارت ورود پیدا کرد.
یکی از هدف گذاریهای بلند مدت این مجموعه، بهبود و ارتقا سطح زندگی در ابعاد مختلف جامعه بوده که در همین راستا موفق به برقراری ارتباط و رابطه همکاری صمیمانه و تخصصی در بخشهای مختلف سلامت عمومی  و ورزش وهمچنین برگزاری کارگاه ها و همایش های عمومی و تخصصی و دوره های  آموزشی متعدد در این حیطه گردیده است.
با یاری ایزد منان و همراهی و همدلی عزیزان همکار و همراه، بخشهای مختلف مجموعه توسعه یافته و امکان ارائه خدمات تخصصی و آموزشی به استانهای دیگر در دستور کار مدیریت مجموعه حس ناب زندگی  قرار گرفت و مراحل مختلف اجرای آن طراحی گردید.
به همین منظور و در ادامه تحقق اهداف مجموعه ،جناب آقای هدایت ا.. کیا و جناب آقای آرمین فیاضی به عنوان تنها نمایندگان شرکت حس ناب زندگی در سطح استان گلستان و  لرستان معرفی گردیده و توفیق روز افزون ایشان و همکاران دلسوز و همراهانشان را در راه رسیدن به هدف والای خدمت به این مرز و بوم آرزومندم.

  با آرزوی موفقیت و سربلندی

نادر ظهیری
مدیر عامل شرکت حس ناب زندگی